(0) Koszyk
0

"OCZARUJ ICH W TEN DZIEŃ"

saylove.pl/blog

 • Ślubne sesje zdjęciowe. Inspiracje

  23 maja, 2019

  Zdjęcia to wspaniałe nośniki pamięci. Dosłownie! Wspólne oglądanie fotografii z minionych wydarzeń, czy parę impresji z, na pozór, zwyczajnych dni. Słowem – warto! Tym bardziej, jeśli chodzi o najważniejszy dzień w życiu, czyli Ślub. Poznajcie kilka inspiracji, które pomogą Wam w uchwyceniu tych niezwykłych momentów, dajcie ponieść się fantazji oraz poznajcie kilka sugestii. Być może ułatwią Wam podjęcie tej trudnej decyzji, dotyczącej wyboru pleneru. Zacznijmy jednak od samego początku i ustalmy, czy to w ogóle ma sens.

 • Sztućce na Weselu!

  21 marca, 2019

  Sprawa wydaje się być zupełnie oczywista. Jest obiad, zastawa stołowa na weselu też jest, odpowiednie sztućce i w zasadzie – to tyle. Oczywiście, nikt nie próbuje znaleźć dziury w całym, ale dobór widelców, noży i łyżek wcale nie jest taką prostą sprawą.

 • Na odchodne. Upominki dla Gości weselnych

  20 marca, 2019

  Beton, juta, drewno, szkło, czy papier to jedynie kilka materiałów, z których możecie stworzyć prawdziwe ślubne cuda. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby je ze sobą łączyć, tworzyć zupełnie nowe kompozycje, które zostaną w pamięci znacznie dłużej, niż mogłoby się wydawać.